2016 - Raihan Jalaludin's Blog

Latest

Monday, 26 December 2016

RPH - Penanda Cuti 2017

Monday, 19 December 2016

Cara Untuk Memendekkan URL

Thursday, 15 December 2016

Mini Whiteboard Untuk Belajar Menulis Cantik
Cara Menambah FONT dalam Komputer

Tuesday, 13 December 2016

Pengurusan Kelas - Tema Frozen (Editable)
Pengurusan Kelas - Tema Boboi Boy (Editable)

Monday, 12 December 2016

Dimanakah Integriti Seorang Blogger : Akta Hakcipta 1987

Friday, 9 December 2016

Modul Frog VLE Untuk Beginners

Sunday, 4 December 2016

Highly Immersive Programme - Part 3

Monday, 28 November 2016

Kandungan Fail Ringkasan Mengajar 2017

Thursday, 17 November 2016

Jom Tunjuk Kuasa 'Super Power'

Tuesday, 4 October 2016

Matta Fair 2016 : Weekend Retreat in Pulau Pinang

Monday, 26 September 2016

Aplikasi Berguna Untuk Guru - Tiny Scanner

Saturday, 24 September 2016

Modul Bahasa Inggeris Question 21 - Social Expression

Monday, 19 September 2016

Kreativiti : Permainan Bahasa Spontan